Tilbake til alle rapporter

Hullete vei der hvor asfalten er tatt vekk

Rapportert i kategorien Hull i vei av Christina Austheim 12:25, ons. 21 april 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Vært uten asfalt siden i fjor høst, gjelder hele gresselvveien oppover. Flere steder hvor asfalten er fjernet og ikke lagt nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tatt til orientering, videreformidles til ledningseier

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Pål Håvard Ravna 08:58, man. 3 mai 2021

  • Still open, via questionnaire, 16:44, ons. 19 mai 2021

  • Kommunen har vært og utbedret feil. Utgraver/ledningseier har ikke gjort noe.

    State changed to: Åpen

    Sendt inn av Christina Austheim 16:44, ons. 19 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?