Tilbake til alle rapporter

Vei, basseng eller potetåker?

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:30, onsdag 21 april 2021

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Veien har svære hull-som i heile veiens bredde, mellom krysset til Odins vei og krysset til Gimleveien og har hatt det lenge (årevis). Det er såpass ille at det er enklere å bevege seg på veien for biler enn for gående og syklende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter