Tilbake til alle rapporter

Mangel på gang og sykkevei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 20:55, onsdag 21 april 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Hans Væggers vei mangler gang og sykkelsti, høyt trafikkert vei med mye tungtrafikk. hvor det er ingen gang og sykkelsti. dette er blant annet en del av skoleveien for barn. står biler parkert vær dag på begge sider av veien helt inntil veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:19, torsdag 3 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter