Tilbake til alle rapporter

Gateskilt mangler

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Brit Strand 11:41, torsdag 22 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 3 minutter senere

Mangler skilt med gatenavn "Moanvegen". Stolpen og skilt er borte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:55, torsdag 20 mai 2021

  • Ingenting er blitt gjort for å få på plass nytt skilt med veinavn. Budbiler, taxi etc finner ikke fram til riktig adresse.

    Sendt inn av Brit Strand 11:55, torsdag 20 mai 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, torsdag 17 juni 2021

  • Det skjer ikke en dritt.

    Sendt inn av Brit Strand 12:23, torsdag 17 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:59, torsdag 15 juli 2021

  • Det har fortsatt ikke kommet opp nytt veiskilt.

    Sendt inn av Brit Strand 12:59, torsdag 15 juli 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Brit Strand 13:29, torsdag 12 august 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter