Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalten

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:54, søndag 25 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke mindre enn et minutt senere

Veien i Vearåsen skulle hatt en gjennom gang , veiskulder dårlig, fartsdumper og vei med hull , fartsdumper inngangen til Vearåsen er veldig høy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter