Tilbake til alle rapporter

Ødelagte fartsdumper!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:40, man. 3 mai 2021

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Fartsdumpene i Sveagata (nedre) er ødelagte etter at plogen har brøytet her i vinter.Ønsker ikke at mine dekk skal bli ødelagte pga dette! Må fikses omgående!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:42, man. 31 mai 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:23, man. 28 juni 2021

  • Kan noen ansvarlige ta turen til Sveagata og fikse dumpene snarest?Pilen på kartet er satt feil da dette ikke gjelder øvre,men nedre Sveagata!

    Publisert anonymt 14:29, tor. 1 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 12:02, man. 26 juli 2021

  • Ser dessverre ut som at det ikke er så høyt prioritert.Dette er ikke en stor jobb,kun litt asfalt i hullene så blir det så mye bedre å kjøre over dumpene uten å ødelegge min bil.

    Publisert anonymt 12:02, man. 26 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 12:26, man. 23 august 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:52, man. 20 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:52, man. 20 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?