Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper og kumlokk

Rapportert anonymt 18:35, onsdag 12 mai 2021

Sendt til Buskerud og Drammen 5 minutter senere

Tungt kjøretøy som kjøretøy over farddumperen og kumlokket i Øvre eikervei vei utløser risting i mitt rekkehus som ligger i samme linje med både farddumperen og kumlokket. Dette må sjekkes og utbedres så snart so mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, onsdag 9 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter