Tilbake til alle rapporter

Mange hull i bakken fra bunnen og opp til parkeringsplassen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:19, torsdag 13 mai 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 1 minutt senere

Svært hullete vei som er mye brukt grunnet parkering til offentlig friområde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:41, torsdag 10 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:00, fredag 9 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter