Tilbake til alle rapporter

Det er blitt gjort en dårlig jobb ved kumlokk, veien har sunket ned i forskjellige høyder rundt kumlokket. Biler svinger utenom dette for å slippe at det gjør skade på bilen. Kumlokket har også fått seg en trøkk pga måking av vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:20, fredag 14 mai 2021

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er gjort en dårlig jobb når de gjorde en jobb rundt kumlokket sist gang. Veien har sunket forskjellige steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:26, fredag 11 juni 2021

  • Ble ikke sendt til riktig sted. Fikk beskjed fra kommunen som svarte at det var fylkesvei. De sendte ikke info videre.

    Publisert anonymt 15:26, fredag 11 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter