Tilbake til alle rapporter

Hull og sprekk i sykkel- og gangsti

Rapportert i kategorien Universell utforming av Lene Kristiina Figenschau Äärelä 11:50, torsdag 20 mai 2021

Sendt til Sør-Varanger mindre enn et minutt senere

Se bilder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fylt igjen med sand. Vil anbefale å flate det ut der det går og asfalterte i tillegg for å påse at reparasjonen holder.

    Sendt inn av Lene Kristiina Figenschau Äärelä 15:13, fredag 25 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter