Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i asfalt ved farthump

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:22, fredag 21 mai 2021

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Dypt hull i asfalt ved fartshump midt i veien, gjentakende problem. Generelt dårlig asfalt i store deler av gaten..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter