Tilbake til alle rapporter

25 meter strøsand, Kirkegårdsveien/Prestevein

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Roy Hojem 11:07, tirsdag 25 mai 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Stort sett alt av gater, fortau og torg i Kirkenes er feid, bortsett fra akkurat disse ca 25 meterne ved kirkegården, hvor det ligger igjen et tjukt lag med grov strøsand fra i vinter. Ubehagelig for syklister, forgjengere og hunder. Det må vel være fort gjort å koste over dette når feiebilen er ute?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spesifikasjon: dette gjelder fortauet.

    Sendt inn av Roy Hojem 08:29, torsdag 27 mai 2021

  • Feid og fint!

    Sendt inn av Roy Hojem 08:53, tirsdag 1 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter