Tilbake til alle rapporter

Tett vegetasjon ved elva som hindrer sikt ved kryssing av vei og utkjøring frå Dalatunvegen.

Rapportert i kategorien Trær av mhtrones@gmail.com 22:58, søndag 30 mai 2021

Sendt til Kvam herad 2 minutter senere

Sikten i retning Kvamskogen er kraftig redusert når det kjem lauv på treda. Prøvde å kontakta vegvesenet i fjor pga dette, men fekk aldri respons.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:12, mandag 28 juni 2021

  • Prøvde i fjor og ta kontakt med SVV, men ingen svar fra dem

    Sendt inn av mhtrones@gmail.com 08:12, mandag 28 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:40, mandag 26 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter