Tilbake til alle rapporter

Strømskap står uheldig plassert, bør flyttes 1-1.5meter til høyre

Publisert av Vegard 10:13, ons. 2 juni 2021

Sendt til Finnmark og Hammerfest 2 minutter senere

Skapene står for nært portåpningen, noe som gjør at vi ikke får stablet støttemur å fylt ferdig tomten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:10, ons. 30 juni 2021

  • Still open, via questionnaire, 17:16, ons. 28 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?