Tilbake til alle rapporter

Mye grus etter vinteren er enda liggende på vei

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Bjørn-Tore Thomassen 14:30, tor. 3 juni 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Grus på fortau etter vinter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?