Tilbake til alle rapporter

Langsgående revner i veibanen. Deler av vei er forsvunnet.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hilde Eilen Holte 16:35, torsdag 3 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Ibestad 5 minutter senere

I høst 2020 ble veien skadet av regn og store elver rant langs veien. Som dere ser er ikke grøfter i orden så vannet må jo renne langs veibanen. Kommunen er kontaktet ved flere anledninger. Ingenting skjer i saken. 200 Meter og rundt en sving. Revner er så store at understell på biler skraper nedi om man uheldigvis skulle møte biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter