Tilbake til alle rapporter

Langsgående asfalt kant så langt asfalt er lagt.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Hilde Eilen Holte 16:44, tor. 3 juni 2021

Sendt til Ibestad og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Det ble i høst lagt asfalt over denne kommunale veien. Det ble lagt noe smalt men det ser ut til at det er glemt av å fylle på ved kantene. Enkelte steder er kantene så høye at man ikke kan passere andre kjørende. Detter man utenfor asfalt kanten så kommer man ikke så lett opp på veien igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?