Tilbake til alle rapporter

Langsgående asfalt kant så langt asfalt er lagt.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Hilde Eilen Holte 16:44, torsdag 3 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Ibestad 1 minutt senere

Det ble i høst lagt asfalt over denne kommunale veien. Det ble lagt noe smalt men det ser ut til at det er glemt av å fylle på ved kantene. Enkelte steder er kantene så høye at man ikke kan passere andre kjørende. Detter man utenfor asfalt kanten så kommer man ikke så lett opp på veien igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter