Tilbake til alle rapporter

Løst og deffekt slukrist

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Frank Olav Meisingset 11:27, fre. 4 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sunndal 5 minutter senere

Ødelagt og løst slukrist. Potensielt mulig å få sykkelhjul nedi rist

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:09, fre. 2 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 12:36, fre. 30 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 00:17, lør. 28 august 2021

  • Veldig dårlig. Vært slik i to/tre år nå. Sendt inn skade tidligere også

    Sendt inn av Frank Olav Meisingset 00:17, lør. 28 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 00:56, lør. 25 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 09:19, lør. 23 oktober 2021

  • Dette problemet har jeg rapportert flere ganger over flere år. Ble satt opp en sperrekon første gang men den ble borte etter en stund

    Sendt inn av Frank Olav Meisingset 09:19, lør. 23 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:14, lør. 20 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:12, søn. 19 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:38, søndag 16 januar 2022

  • Helt krise på manglende innitiativ til og løse dette. Har meldt inne dette flere ganger i flere år

    Sendt inn av Frank Olav Meisingset 11:38, søndag 16 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 12:02, søndag 13 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 17:17, søndag 13 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 17:43, søndag 10 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?