Tilbake til alle rapporter

Store vannmengder- manglende masser i veikanten

Rapportert anonymt 11:46, søndag 6 juni 2021

Sendt til Røros og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

Hei. Tirsdag 1/6 tidlig på ettermiddagen var gutta mine hjemme alene. Det kom en bil som de tror det stod Røros kommune på. Litt etterpå flommet det masse vann nedover gata. Det tok med seg sand og jord fra grøfta. Var det kommunen som var her, eller vet dere hvem som var her?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter