Tilbake til alle rapporter

Gatelysene virker av og til.

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode 00:18, tirsdag 8 juni 2021

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelysene har ikke virka på to år, når det nå ble varmere og tørt i været har de lyst en og anna kveld/natt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:14, tirsdag 6 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:10, tirsdag 3 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:47, tirsdag 31 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:19, onsdag 29 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:04, torsdag 28 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:46, torsdag 25 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter