Tilbake til alle rapporter

Flere dype hull som kan gi skade på kjøretøy, og forårsake ulykker. Barn fra Kleppe skole benytter denne veien med sykkel og løpehjul!!!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:48, fredag 11 juni 2021

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Det har ikke blitt utført vedlikehold på denne veistubben på årevis!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:33, lørdag 10 juli 2021

  • Askøy kommune vedkjenner seg ikke eierskap til vegstubben. Dialog mellom vegbrukerne og kommunen pågår.

    Publisert anonymt 08:33, lørdag 10 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter