Tilbake til alle rapporter

Trær og busker vokser ut i veibanen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 06:47, mandag 14 juni 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Vekster uti veibanen hindrer ferdsel og sikt. Særlig når det parkeres mye biler her. Null sikt pga tre som vokser ut i veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:49, torsdag 15 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:55, torsdag 12 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:25, torsdag 9 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:53, torsdag 7 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter