Tilbake til alle rapporter

Manglende asfaltering / asfaltkanter fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:11, torsdag 17 juni 2021

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Når skal fortauet her asfalteres ferdig? Gjelder asfaltering rundt kjeftesluker samt diverse andre steder på fortauet. Her ble skåret asfaltkanter i eksisterende fortau for asfaltering for flere måneder siden, uten at dette er ferdigstilt. Slik det er nå så er det farlig for både gående og syklister, i tillegg til at fortauet ikke er fremkommelig for rullestolbrukere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:25, torsdag 15 juli 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter