Tilbake til alle rapporter

Høge busker, gress og planter hindrer god sikt i uoversiktlig S-sving

Rapportert i kategorien Trær anonymt 11:39, tirsdag 22 juni 2021

Sendt til Os 1 minutt senere

Den kanppe og traffikert veien til og fra Skeisbotnen barnehage, som er litt for smal for to biler, har for høgebusker og gress på vestsiden av svigen, spesielt der veien rettes opp igjen. Se bilder. Vanskelig å se bil som kommer, og barn i evt stor fart på sykkel/ el-sparkesykkel

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:10, tirsdag 20 juli 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:36, tirsdag 17 august 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter