Tilbake til alle rapporter

Skarpe kanter v fotjengerovergang. Begge retninger

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:15, mandag 28 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vestvågøy 5 minutter senere

Dette har vart over lang tid. Håper noe blir gjort. Og reparert!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:23, mandag 26 juli 2021

  • Problemet er delvis fikset. Noe asfalt er lagt i de verste sprekkene v/ fotgjengerovergangen, men når man kjører over er det fortsatt ubehagelig å kjøre over. Det kunne med fordel ha vært spandert mer fyllmasse/asfalt.

    Publisert anonymt 17:23, mandag 26 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter