Tilbake til alle rapporter

Bjørk som vokser rett ved lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Jonas V. 07:58, tirsdag 29 juni 2021

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Tilknyttet gatelys/lyktestople M06915-A har det begynt å vokse en ganske stor bjørk rett inntil lyktestopen. Bjørketreet står nå vel opp til 80% av lyktestoplens lengde Dette kommer til å skape problemer, og ikke minst at mye av gatelyset forsvinner.

Kan noen få felt og fjernet dette treet? Det står på kommunal grunn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyset er nå utbedret men bjørken er ikke felt. Når blir dette gjort slik at man får glede av lyset?

    Sendt inn av Jonas V. 07:06, fredag 8 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter