Tilbake til alle rapporter

Knust glass på G/S-veg

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Hans Olav Skogstad 10:59, torsdag 1 juli 2021

Sendt til Tjøme og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Det er glasskår fra knust flaske e.l. på G/S-veg "100 meter" syd for avkjøringa mot verdens ende kunstforening

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter