Tilbake til alle rapporter

Sluk i veibanen

Publisert av Gunn Årseth Mørkved 15:08, man. 5 juli 2021

Sendt til Namsos og Nord-Trøndelag 2 minutter senere

Sluk i veibanen lager lyd når biler kjører over. Det er to skarpe "klikkelyder" etter hverandere og de høres innomhus. Var borti dette for en del år siden, og synes da å huske at de var ei manglende eller slitt pakning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:32, man. 2 august 2021

  • Ingenting har skjedd, og lyden er fryktelig irriterende

    Sendt inn av Gunn Årseth Mørkved 15:32, man. 2 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:41, man. 30 august 2021

  • Håper dette blir ordnet snart, da det er veldig irriterende. Det ringte en mann angående saken og sa at det skulle bli ordnet, men dette er nå 3 uker siden

    Sendt inn av Gunn Årseth Mørkved 16:41, man. 30 august 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Gunn Årseth Mørkved 17:04, man. 27 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter