Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper ønskes

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:21, tirsdag 6 juli 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 4 minutter senere

Mange bruker lyskrysset ved barneskolen som start stripe å teste akselrasjon på bilen. 50 km/t på stedet. Mange som ligger over den grensa. Gangvei til skolen ligger også rett ved siden. Ønsker fartsdumper her. Bør selv rett ved veien og får med meg mye vill kjøring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:30, onsdag 4 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:53, onsdag 1 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter