Tilbake til alle rapporter

Veiskulder ødelagt og skarpe kanter ved møtene biler

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jan Egil Gamst Strandberg 14:21, fredag 9 juli 2021

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Veiskulder er ødelagt trolig av perioder med mye tungtrafikk. Veien er smal og mange må kjøre på utsiden av asfalten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:00, mandag 16 august 2021

  • Oroblemet er nevn, og har fått beskjed om at kommunen skulle ta en titt på det, så da ordner det seg nok en gang.

    Sendt inn av Jan Egil Gamst Strandberg 08:00, mandag 16 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter