Tilbake til alle rapporter

Det er feler store hull, ødeleggelser i gata vår som ødelegger bilene.

Rapportert i kategorien Hull i vei av kine steffenakk 13:17, mandag 26 juli 2021

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Vi har en forferdelig vei i Oscar larsens veg, spesielt i starten av gata. Etter graving pga diverse arbeider i gata de siste 2 årene, har veien blitt grusom å kjøre på. Store hull og grøfter skader bilene som kjører der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter