Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:28, ons. 28 juli 2021

Sendt til Lier og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Mangler oppmerking for fotgjengerfelt for å krysse Husebysletta ved rundkjøring Maxbo

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:07, tor. 26 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?