Tilbake til alle rapporter

Seng med madrasser dumpet helt nede ved stranda, rett bak skolen i Digermulen.

Rapportert i kategorien Forsøpling av Øyvin Jakobsen 16:33, torsdag 29 juli 2021

Sendt til Vågan 2 minutter senere

Noen har dumpet en hel seng, madrasser, sengebrisk m.m. helt nede ved vannkanten. Bak barneskolen i Digermulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter