Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Oschristianos@gmail.com 23:42, søn. 1 august 2021

Sendt til Råde og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Har vært defekt i lang tid.

    Publisert anonymt 12:27, tir. 7 september 2021

  • Gatelys i denne rundkjøringen eg ute av drift. Har vært det lenge

    Sendt inn av Vibeke Haga 09:09, tor. 18 november 2021

  • Gatelys i Ørneveien virker ikke

    Publisert anonymt 08:10, ons. 1 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?