Tilbake til alle rapporter

Gatelys rett ved innkjøring til Stafsbergvegen 141 virker ikke, er helt ute av funksjon.

Rapportert i kategorien Gatelys av Torbjørn Granerud 12:25, tor. 5 august 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelys rett ved innkjøring til Stafsbergvegen 141 er slukket, har ikke virket siden i vår.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:48, tor. 2 september 2021

  • Dårlig erfaring, siden problemet ikke er løst.

    Sendt inn av Torbjørn Granerud 13:48, tor. 2 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:05, tor. 30 september 2021

  • Dårlig. Har og snakket med aktuell instans om problemet. Det ble sagt at veglyset stod på lista. Men ennå ikke fikset.

    Sendt inn av Torbjørn Granerud 14:05, tor. 30 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:42, tor. 28 oktober 2021

  • Dårlig. Har gitt beskjed tre ganger.

    Sendt inn av Torbjørn Granerud 14:42, tor. 28 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter