Tilbake til alle rapporter

Høy asfaltkant.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 02:53, lør. 7 august 2021

Sendt til Folldal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Høy asfaltkant pga regnskyll som har skylt bort grusen i overgangen mellom grusvegen og den asfalterte delen. Det har også gravd seg grøft midt i veien nedover bakken, og ført til dype dumper nede på flata i bunn av bakken pga vannet blir liggende der. Pga utforming av området så kommer det vel beklageligvis ikke til å holde lenge når det ikke er asfalt, men kjekt om det ble fulgt opp årlig, selv om det dessverre blir dårligere igjen ved neste regnskyll :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?