Tilbake til alle rapporter

Vatndam ved fartsdump/fotgjengar overgang

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:20, lørdag 14 august 2021

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Ved nedbør samlar det seg mykje vatn på begge sider av fartsdumpen. Spruter opp skikkeleg når bilar køyrer forbi. Det er ein kum på eine sida, men den er for langt oppe i forhold til der vatnet samlar seg. Sjå bilde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter