Tilbake til alle rapporter

Ser at denne strømboksen ligger på bakken. Vet ikke om den er ramlet ned og om det kan ha noe å si for fiber-dekning/strøm i gaten. Kan dete gi beskjed til NEAS eller sjekke du ut nærmere?

Rapportert i kategorien Gatelys av Marianne Andersen Kjønnøy 11:56, lørdag 21 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 4 minutter senere

Strømsboks Fibertilknytning ligger på bakken. Ser ut som den er ramlet ned fra stolpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter