Tilbake til alle rapporter

Dump i veien der det ble gravd for noen år siden.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tom Halvorsen 19:53, lørdag 21 august 2021

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

På Sætraveien, rett utenfor krysset inn til Ramsrudveien er det en dump. Her ble det gravd tvers over veien for noen år siden og nå har det blitt en dump. Når lastebiler og traktorer kjører forbi dundrer det i hele huset vårt. Vi bor i Ramsrudveien 3. og håper dere har mulighet til å gjøre noe med dette. Tror det kun trengs og legge på et nytt lag med asfalt slit at det flukter på begge sider av dumpen. Vennlig hilsen Tom Halvorsen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tusen takk for at dere fikset dumpa med ny asfalt :-)

    Sendt inn av Tom Halvorsen 20:27, lørdag 18 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter