Tilbake til alle rapporter

Dump i veien der det ble gravd for noen år siden.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tom Halvorsen 19:53, lør. 21 august 2021

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

På Sætraveien, rett utenfor krysset inn til Ramsrudveien er det en dump. Her ble det gravd tvers over veien for noen år siden og nå har det blitt en dump. Når lastebiler og traktorer kjører forbi dundrer det i hele huset vårt. Vi bor i Ramsrudveien 3. og håper dere har mulighet til å gjøre noe med dette. Tror det kun trengs og legge på et nytt lag med asfalt slit at det flukter på begge sider av dumpen. Vennlig hilsen Tom Halvorsen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:27, lør. 18 september 2021

  • Tusen takk for at dere fikset dumpa med ny asfalt :-)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tom Halvorsen 20:27, lør. 18 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?