Tilbake til alle rapporter

Minst 7 gatelys ute av drift i det korte området frå Gamlevegen 71 til Kjeldeflaten.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:20, onsdag 25 august 2021

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Hausten i anmarsj, mørket óg, og dette er skulevegen til mange born.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Teknisk drift melder det vil bli sett på i dag.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 12:15, onsdag 25 august 2021

  • Lyser forsatt ikkje i 8+ lytestolper

    Sendt inn av Cato Alme Matre 14:55, søndag 19 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter