Tilbake til alle rapporter

Langsgående hull i veien ved Djupvika

Rapportert i kategorien Hull i vei av birgitbakk@hotmail.com 14:04, onsdag 25 august 2021

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Veien rett før p-plassen til Djupvika har lange, langsgående grøfter/dumper midt i veien der en risikerer at bilden tar ned i bakken. Det er vanskelig å unngå dumpene helt. Parkeringen på Østmarkaområdet er svært begrenset fra i vår av pga byggeaktivitet og Djupvika er et område pasienter og ansatte kan bruke dersom det er fullt på parkeringsplassen på sykehusområdet (noe det blir kl. 08.00 nå). Det kan tenkes det blir mye trafikk her framover. Veien er også delvis avsperret pga bygging. Den delen av veien som det er mulig å kjøre på bør utbedres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:59, mandag 27 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av birgitbakk@hotmail.com 09:59, tirsdag 26 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter