Tilbake til alle rapporter

Manglande gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:07, mandag 30 august 2021

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det manglar gatelys i Gaddevegen. Frå krysset til Elias Melværgate og heilt opp til krysset inn til Tuegata har vi no kun eitt gatelys som er i drift. Dette er plassert rett utanfor huset mitt og lyser opp eine soverommet vårt. Lampa er unødvendig sterk og burde blitt dempa. Vegen vert uansett godt opplyst av utelysa mine. Men gatelysa på denne strekka må fiksast slik at små og store kan gå trygt i mørkret, dette er òg skuleveg for fleire. Rapporterte same problemet i fjor haust...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter