Tilbake til alle rapporter

Det er grav over veien 2 steder for å legge fiberkabel. Dette er ikke asfaltert i kryssingene

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:00, tirsdag 31 august 2021

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det er bare fylt med grus ned i stripene, denne har blitt vasket bort og det blir skarpe kanter mot asfalten. Stripa er ca 30cm bred. Blir problemer for brøyting til vinteren om ikke dette fikses. og det hindre trafikken i dag når biler må kjøre på skrå over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:03, tirsdag 28 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter