Tilbake til alle rapporter

Løst autovern som står skjevt ut mot veibanen.

Rapportert anonymt 15:08, tir. 31 august 2021

Sendt til Porsgrunn og Telemark 1 minutt senere

Stolpene til Autovernet er løse slik at det henger og slenger litt. Det er litt forstyrrende for trafikken, men først og fremst kan det umulig virke som det skal hvis en bil treffer det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:05, tir. 28 september 2021

  • Det løse autovernet er ikke fikset og jeg har ikke fått noen tilbakemelding på om noen har tenkt til å se på det.

    Publisert anonymt 19:05, tir. 28 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 22:30, tir. 26 oktober 2021

  • Det løse autovernet er fortsatt løst. Det har jo vært oppe i media hvor farlig løse autovern kan være. Flere alvorlige ulykker har vært knyttet til det, så det er litt rart at ingenting blir gjort med dette varselet.

    Publisert anonymt 22:30, tir. 26 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?