Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting av gang- og sykkelveg

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Oddvar Steinsland 15:30, onsdag 1 september 2021

Sendt til Time og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Mangler skilting i nordenden av gang og sykkelveg mellom Bryne vidargåande Skule og jernbanen. Er vel 7 år sidan dette var ferdig bygd s kanskje p åtide å få plass skilt?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skilt er kommet opp i begge ender.

    Publisert anonymt 21:09, onsdag 3 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter