Tilbake til alle rapporter

Ett par sko henger på ledningen mellom to lyktestolper

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans Petter Selasky 14:08, søndag 5 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 1 minutt senere

Kan bli ett problem når snøen kommer .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:59, søndag 3 oktober 2021

  • Sist gang jeg kjørte forbi så hang skoa der enda.

    Sendt inn av Hans Petter Selasky 14:59, søndag 3 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hans Petter Selasky 15:46, søndag 31 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter