Tilbake til alle rapporter

Mangler opplysningsskilt om fart ved påkjørsel av fv516

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:19, tirsdag 7 september 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Mangler opplysningsskilt om fart ved påkjørsel av fv 516. Mange som kjører på fv 516 mot øst vet ikke at fartsgrensen er 80km/t og dette skaper ofte unødvendig oppbremsing og kødannelse.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:26, tirsdag 5 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter