Tilbake til alle rapporter

Gammelt veiarbeid skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 17:46, torsdag 9 september 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hei, Er det fortsatt veiarbeid i Herslebs gate 25? Det midlertidige skiltet har hengt der i flere uker uten arbeid nå. Mvh Jonas

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter